درباره شرکت میکاشیر

aboutimg

تاریخچه شرکت

در سال 1365 شرکت تولیدی میکاشیر فعالیت خود را درخصوص صنعت شیرآلات بهداشتی

ساختمانی و شیرهای توپی دستی آغاز نمود. ارائه محصولات اصیل با بهترین کیفیت، ومطابق بااستاندارد ملی جمهوری اسلامی ایران همراه با قیمت مناسب و نوآوری از جمله ویژگی های خاص این شرکت می باشد. کلیه فعالیت های این شرکت تاکنون بر اصل مشتری مداری بوده و اعتقاد همیشگی این مجموعه “رضایت مشتری” است. در مسیر حرکت میکاشیر در بخش تولید و ارائه محصولات، همیشه دو اصل مهم مد نظر بوده است:

 1. کیفیت راز ماندگاری است
 2. رضایت مشتری هدف ماست

هدف این شرکت بدست آوردن اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان از طریق ارایه محصولات و خدماتی است که ریشه در اصالت و کیفیت دارد. لذا در تمامی مراحل ساخت محصولات، همواره سعی بر این بوده که از برترین مواد اولیه و بکاربری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز، تمامی محصولات تولید و ارائه گردند.
اصل تداوم در کیفیت و رضایتمندی مشتری بنیان اساسی این شرکت بوده و همواره سعی نموده با بهره گیری از مشاورین ارشد در این راستا قدم بردارد.

نظرات مشتریان

 • شرکت محترم شیرآلات میکاشیرمشارکت فعال و سازنده آن شرکت محترم در نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی استاندارد، مصالح ساختمانی و صنایع جانبی موجب سپاسگزاری و قدردانی است. از پیشگاه حضرت احدیت موفقیت و تولید مصالح ساختمانی استاندارد و توسغه اقتصادی کشور عزیزمان را مسالت می نماید.

  مهدی رحمتی مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان لرستان
 • اعلام رضایت بدین وسیله مشارکت بنیاد ساختمان مجری طرح پروژه مدارس هوشمند اعلام میدارد از خدمات پس از فروش شرکت تولید و پخش شیرآلات بهداشتی ساختمانی میکاشیر رضایت کامل داشته و ازخدمات این شرکت قدردانی می شود.

  علی طهماسبی فروشنده لوازم بهداشتی ساختمان

قابلیتهای ما

گارانتی
100%
خدمات پس از فروش
100%
مقاومت در برابر فشار
90%
مقاومت در برابر اکسید شدن
83%
مقاومت در برابر رسوب
87%
سئوالی دارید؟ از ما بپرسید

اعضای شرکت ما

  مشتریان ما

  city
  ایمیل شرکت میکاشیر